Кухни

Недаремно, Кухню у кожному будинку називають її серцем. І обстановка на кухні має бути затишною та гармонійною, все має бути на своїх місцях, і тоді кухня стає місцем вечірніх зустрічей домочадців та дружніх посиденьок.

Кожна господиня мріє про велику, зручну та практичну обстановку на кухні. Саме тому правильний вибір меблів для кухні, організація «правильного» простору стає кропітким завданням.

У меблевих магазинах представлений пристойний асортимент стандартних (серійних) кухонних гарнітурів, купити обновку досить легко. Це перший найпростіший шлях, який дозволить значно заощадити час. Але як показує час і практика, функціонал і розташування такої кухні далекий від ідеалу.

Другий шлях, це зробити кухню на замовлення. І якщо ви тут, значить, Ви хочете свій неповторний стиль для кухні. Пропрацювавши на київському ринку вже понад десять років, ми нагромадили великий багаж знань та досвід роботи. Ми допоможемо спланувати, підібрати Вам необхідну кольорову гаму та якісні матеріали. Виготовлення кухні займає від двох тижнів. Нами використовуються тільки якісні імпортні матеріали та комплектуючі.

Особлива увага приділяється саме якості матеріалів. ДСП, що застосовується при виготовленні, відповідає високим європейським стандартам. ДСП і стільниці від австрійської фірми "EGGER", що використовується нами, це гарантія якості від світового виробника.

При виготовленні КУХНІ для акрилових стільниць ми використовуємо високоякісні матеріали корпорації Samsung.

У нас працюють досвідчені, кваліфіковані та професійні співробітники, які допоможуть вам визначитися з вибором, приймуть побажання для виготовлення меблів на замовлення, створять сучасний інтер'єр кухні чи будь-якої іншої кімнати.

Прайс-Лист:

Виміри в межах Києва безкоштовно
Вимірювання за межами Києва 25 грн/кілометр
3D візуалізація 500 грн - 1000 грн за одне приміщення
Повторний замір у межах Києва 500 грн.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТІСТІ

Використовуйте форму для оцінки початкової вартості встановлення або модернізації.

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ
 • "Ми хотіли б подякувати компанії за швидке встановлення меблі на  наш об'єкт розташований у Києві. У рамках проекту був дуже жорсткий графік, але вони впорались і робота була завершена вчасно. Дякуємо, рекомендуємо!!!"

  Алексій Волошин
  "Будуємо Будинок разом"
 • "Мы хотели бы поблагодарить компанию за отремонтированый наш объект расположенного в Москве, и за приложенные выдающийся усилия по его быстрому и качественному завершению проекта. В рамках проекта был очень жёсткий график, но компания справилась и работа была завершена в срок. Спасибо, рекомендуем!!!"

  Василий Сидоров
  Зам директора компании ООО "Строим Дом вместе"
 • "Мы хотели бы поблагодарить компанию за отремонтированый наш объект расположенного в Москве, и за приложенные выдающийся усилия по его быстрому и качественному завершению проекта. В рамках проекта был очень жёсткий график, но компания справилась и работа была завершена в срок. Спасибо, рекомендуем!!!"

  Михаил Селезнёв
  Генеральный директор компании ООО "Строим Дом вместе"

 • Телефон:
  +38 (099) 1389348
  +38 (097) 2940670
 • Наша адреса
  м. Київ вул. Камишинська 4
Про нас
Наша компанія працює з 2002 року. За 20 років ми здійснили величезну кількість проектів. Ми прагнемо постійно розвиватися та вдосконалюємо наші виробничі можливості.
Наши проекты
Последние статьи